Tata Potwora

Blog szalonego taty

Zmiany, zmiany, zmiany

W życiu Taty Potwora następują dziś duże zmiany. Po ponad 5 latach zmieniam pracę. Opuszczam public relations i wracam do zawodu dziennikarza. W podjęciu tej decyzji pomógł mi ten blog, bo od maja będę zajmował się dziennikarstwem parentingowym w portalu http://mamdziecko.interia.pl/. Można powiedzieć, że jest to dla mnie naturalny kierunek rozwoju. Będę miał przyjemność pracować w zespole ze wspaniałą dziennikarką Moniką Szubrycht. Nasza wizja tego, jak może wyglądać taki portal są bardzo zbieżne, mamy milion pomysłów i liczę, że spodobją się one również czytelnikom mojego bloga.

zmiany

Tata Potwora oczywiście nie zniknie, bo jest blogiem osobistym. Może niektóre tematy, które będą przewijały się tutaj, doczekają się poważnego rozwinięcia w portalu. To bardzo pozytywna zmiana, która nie byłaby możliwa bez zaangażowania i pomocy wielu osób, ale głównym sprawcą był tutaj z pewnością Michał Ostasz (dziennikarz portalu facet.interia.pl, człowiek, którego lata temu miałem zaszczyt wprowadzać w arkana zawodu), który pewnego pięknego dnia napisał “Adam, a może chciałbyś u nas pracować?” i podrzucił ogłoszenie rekrutacyjne. Potem to już była prawdziwa lawina, choć nie ukrywam, że biłem się z myślami – to poważna zmiana i trochę żal było mi zostawiać zespół, z którym pracowałem przez ostatnie lata. Jednak klamka zapadła. Czeka mnie mnóstwo pracy, ale liczę, że będzie świetnie.

Podsumowując. Tata Potwora podejmuje nowe wyzwanie, ale zostaje z Wami.

Facebooktwittermail
Facebook

Previous

Rozpacz częścią dzieciństwa jest i basta

Next

Majowy foch prażynkowy

2 Comments

  1. Tomo

    Gratulujemy, Tato P.!

  2. Gratulacje i powodzenia! Mnie pewnie taka zmiana będzie czekać po moim urlopie 🙂 Oby równie satysfakcjonująca i ciekawa.

1 Pingback

  1. Generic viagra

Comments are closed.

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén